Самоврядування

25 листопада в  гімназії  проходила онлайн конференція для здобувачів освіти Дніпровського району учнівського самоврядування "Україна починається з тебе" із національно-патріотичного виховання.

На порядку денному було 3 питання:

1. «Національно-патріотичне виховання у Запорізькій гімназії №104» (презентація).

2. Рефлексія. Вікторина «Чи знаєш ти свій рідний край?» (робота учнівського врядування на одному із виховних заходів початкової школи).

3. Участь початкової школи у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Джура» (Відео-презентація за одним із напрямків роботи з національно-патріотичного виховання в гімназії).

Учнівське самоврядування у Запорізькій гімназії №104 – це засіб розширення діапазону діяльності дорослих і дітей - членів єдиного колективу, можливостей для їх об’єднання, творчого пошуку, виявлення ініціативи. Це засіб жити і працювати за законами демократичного суспільства , де існують гуманістичні відносини між людьми.