Класний керівник року

2023-2024 н. р.

Робота Фосс Ляни Євгенівни, вчителя зарубіжної літератури, української літератури та мови, класного керівника 7-А класу

Тема: "Виховання та формування морально - духовної життєво компетентної особистості, яка готова до творчої праці та моральної, етичної поведінки у суспільстві."

Презентація

Робота Осєтрової Олени Леонідівни, вчителя початкових класів, класного керівника 3-А класу
Тема: "Формування загальнолюдських цінностей шляхом впровадження інноваційних технологій в учнів початкової школи."

Презентація

Робота Лейби Яни Вячеславівни, вчителя початкових класів, класного керівника 4-А класу

Тема: "Формування у школярів громадянської позиції, національної свідомості, активного і відповідального ставлення до життя."

2021-2022 н. р.

Робота Міскєєвої Наталії Миколаївни, вчителя початкових класів

Тема: "Виховна робота в навчальному закладі як елемент формування особистості"

Презентація